| TeodoraCucerzan a întrebat:

Ce parere aveti despre citit? Va place? Funda:X

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Imi place foarte mult sa citesc, insa nu articole plictisitoare. Imi plac romanele, imi place sa-mi creez singura personajele, imi place sa intuiesc deznodamantul si sa-mi pun imaginatia in actiune.

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna imi place sa citesc, desi acum in an nu imi placea pentru ca nu am gasit o carte care sa-mi placa.
Acum imi place multhappy
Daca gasesti o carte pe gustul tau o sa vrei sa mai citestihappy
Numai bine.

| 0PopaPorno a răspuns:

Depinde. Daca este ceva interesant sau o carte buna, da imi place si citesc cu placere, dar daca nu... straight face

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Depinde ce daca ii cartea interesanta da...

| Butterfly9 a răspuns:

Buna! Este foarte frumos sa citesti,eu citesc Fram-Ursul polar,este o carte frumoasa ti-o recomand sau Colt alb, daca nu, mai sunt o multime de carti frumoase.

| XkkOOjs a răspuns:

Parerea mea este ca cititul a fost ceva frumos dar mie personal mi s-a scarbit de citit din vina profesoarei de romana, care ne pune sa citim carti pe care nu le intelegem. De aceea citesc doar carti sf sau despre crime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mie da! este foarte important sa stim sa citim ca daca nu stim nu avem nici un rost in viata. Se spune ca daca citesti o carte aungi mai departe decat esti acum!

Răspuns utilizator avertizat
| ellysya a răspuns:

Pai daca e o carte buna da, dar daca e o carte plictisitoare si care nu intelegi nimic din ea nu-mi place.
sau mie imi plac cartile care sunt subtiri cu scris mare si care sa aiba si imagini
urasc romanele

| fataascunsa a răspuns:

Mie imi place romanul warriors cats, de erin hunter.