| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre deja-vu? credeti in asa ceva?

Răspuns Câştigător
| robyboy a răspuns:

Da cred in asta, de exemplu un anumit parfum spre exemplu al unei fete care il redescoperi dupa un timp, iti da sentimentul asta

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! Bineinteles, am si avut, si nu odata! Vezi la mine, intre ~ultimele 20-25 rasp castigatoare, am mai dat raspuns la asta!

cristian
| cristian a răspuns:

Bineinteles ca nu.

| kh1ss a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm... da... dar parca am raspuns deja odata intrebarii tale... foarte ciudat...
mai multe informatii aici : http://www.youtube.com/watch?v=G2eUopy9sd8

| MihaiA a răspuns:

Da. si eu cred in asta si de multe ori am avut senzatia k traiesc un deja-vu.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da... m-i s-a intamplat de multe ori...

| amstaff a răspuns:

Acum nu stiu daca ai sa ma crezi. dar tot timpul mi se intampla...adica vad o actiune care parca am mai vazut-o odata! straight face