| ioanatizzy a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.youtube.com/watch?v=RivbDwTnc3g? Eu nu mai pot de ras.:))

Răspuns Câştigător
| Sanzii123 a răspuns:

Cand l-am vazut pe taran prima data (atunci cand ne-a salutat) m-am speriat! ce mutra poate sa aiba omul ala laughing
Peisajul din spatele lui...impresionant, magnific rolling on the floor
Iar femeia cu o cana de plastic albastra in mana-un izvor nesecat de cuvinte frumoase laughing
Ce pot sa mai zic...doar in tarisoara noastra poti intalni oameni care sa sparga cu toporul un laptop.

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Foarte amuzant

| PotHed a răspuns:

rolling on the floor foarte tare

| Sanzii123 a răspuns:

@ ioanatizzy... da ai dreptate laughing
oricum, eu cred ca viata lui se invarte in jurul toporului big grin
P. S: Ms de fundita kiss

| gloria a răspuns:

Da il stiamrolling on the floor stii cum se spune prostul daca nu e si fudul parca nu e prost destullaughingdar funny rau e mamaierolling on the floor

| ioanatizzy explică:

@adyna... vrei sa spui sa strice toporul cu laptopul laughing laughing laughing