| mark1507 a întrebat:

Ce parere aveti despre Infotrafic?
Ce merite si ce neajunsuri au?

5 răspunsuri:
| piftel a răspuns:

Tu cand ai postat intrebarea, te-ai uitat in acea list sa vezi daca ai voie sa postezi astfel de intrebari? Ia sa vezi, cand o sa postezi o intrebare uita-te pana la capat la ultima intrebare si dupa, s astergi intrebarea.

| mark1507 explică (pentru piftel):

Piftel,poti sa fii mai explicit?
Ce anume am incalcat eu?

| piftel a răspuns:

Nu ai voie sa postezi intrebari de genul:Hei, ati auzit de siteul x, am castigat cu el 400 pessos sau din astea.Pur si simplu.

| piftel a răspuns:

Si mult mai explicittongueromovarea mascata sau nemascata a unor siteuri in favoarea persoanelor.

| mark1507 explică (pentru piftel):

Stii exista un vechi proverb romanesc:"Daca taceai intelept ramineai" Infotrafic este un post de radio ce difuzeaza preponderent publicitate in statiile de asteptare din Cluj(pot cite ceva sa gresesc, dar eu pur si simplu nu sunt din Cluj)si eu am dorit sa aflu parerea oamenilor despre acest post de radio si daca merita de facut un asemenea post de radio si in alt oras.
P.S.big grinaca aveam sa indic un nume de site, avea sa includ si numele domeniului (.ro,.com,.md)nu?