| Mary Marry a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul dintre Olanda-Spania?
Ce parere aveti despre faptul ca a castigat Spania?
Mie ca meci mi s-a parut mai slab decat celelalte meciuri de pana acum.
Din mai multe privinte printre care si arbitrajul prost(de exemplu cand olandezul i-a dat cu piciorul in piept spaniolului trebuia sa ii dea cartonas rosu nu galben!)etc. Si de asemenea nu au jucat constructiv mie asa imi pare. Dar ma bucur ca a castigat Spania!
Chiar vroiam sa castige si tineam cu Spania! happy
BRAVO Spania! >D

Răspuns Câştigător
| denisa_4116 a răspuns:

Eu m-am nascut in spania in Vielia si am aici prieteni deci stiu Spaniola oleoleole! Sus Spaniaa jos cu Olanda uuuu Olanda Spania ii cea mai tare(Barcelona). Mie una mea placut acum fundita please...

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cum sa fie meci frumos cand Olanda a jucat anti-fotbal? Cum sa tii cu Olanda? Daca portocalii castigau mondialul, atunci imi puneam serioase probleme in privinta fotbalului si-a placerii de-al mai vizualiza. A castigat cine a fost mai bun, desi as fi vrut sa vad o finala Spania - Brazilia.

| Petronela a răspuns:

A fost cel mai tare meci,mi-a placut desi nu's microbista deoarece sunt fata.Bravo Spania,stiam ca va castiga.

| ionutz49 a răspuns:

Eu zic ca a fost destul de ok, si mi s-a parut nu stiu asa destul de usor dar in acelasi timp si dur laughing. Vrueam sa castige Olanda, ca sa ii vad pe Spanioli plangand(stau in sp). Dar tin cu Spanialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prima repriza au jucat amindoua bine dar in a doua a jucat super da binenteles spania a castigat pentru ca a jucat super tare bravo spania risco emanuel

| misscuriosity a răspuns:

Mie mi-a placut meciul. nu prea ma pricep eu la fazele tehnice din fotbal, deci nu stiu daca a fost slab sau nu, dar a fost captivant big grin Ole Espania!