| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul aspect al batonului Rom? Cel cu steagul american. Mie mi se pare o prostie! Multumesc pentru pareri!

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Astia si pe ***`uu care`l face pun stampila cu Made in China sau Made in UE sau Made in amsa lor de *%#@^

Scuzati limbaju. Da merem pe apa sambetei

8 răspunsuri:
| MarryRose a răspuns:

Chiar e o prostie! Daca ciocolata se numeste "ROM" cred ca ar trebui si aspectul sa aiba aceeasi legatura cu tara:!

| gabitza05 a răspuns:

Din cate am inteles eu, s-a revenit la steagul romanescwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie la fel. n-au ce reclame sa mai dea la tv si de-asta...

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Eu nici nu stiu despre ce vorbesti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o prostie cu steagul american

| alejinxique a răspuns:

Ar trebui sa aiba steagu Romaniei. da mai exista ceva romanesc 100%?

| Dorinel a răspuns:

Avand in vedere faptul' ca tara s-a fu*** la propiu, n-am nimic impotriva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Th3oDoRa, dacă ciocolata se numeşte "ROM", cred că nu ar trebui să fie şi limba maghiară pe ambalaj! A revenit la steagul României, să scoată şi limba aia jegoasă...