| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care nu se uita in ochii tai cand vorbesc cu tine?

10 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu au tupeu, atat, .sau pur si simplu nu pot face asta,. le e rusine sau nu l place, .nu sunt sinceri indeajuns, eu stiu? pot fi o gramada d motivewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dau o stare de nepasare.si eu mai fac asta, dar cand ma cearta cineva nu pot sa a uit in ochii respectivei persoane pentru ca imi vine sa plang.sunt taur si sunt mai emotiva. apropo, imi place poza ta de pe TPU!

| kh1ss a răspuns:

Pai sunt mai multe motive... ori nu le pasa de discutie, ori nu te respecta, ori au un sentiment de vinovatie, ori mint... depinde de situatie tongue

| zu a răspuns:

Depinde si situatie, uneori poate nu pot sau nu stiu sa se exprime indeajuns de bine, alteori poate mint, sau le e rusine.

| Ys a răspuns:

Pai...asta se intampla de multe ori... poate ii este rusine sau ascunde cv.in legatura cu subiectul despre care vb. sau nu vrea sa vb. despre astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei sunt persoane timide, nesigure pe ele sau au ceva de ascuns. De obicei experienta de viata te va invata cum sa iti dai seama in care din situatiile astea se afla persoana respectiva. Mai ales ca impreuna cu acest lucru mai sunt si alte gesturi, ticuri care ii pot da de gol.winking

| JackieSue a răspuns:

1.Sunt Timie
2. Te Mint(in cazul in care iti e apropiata)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mint sau sunt timide.

| emilica95 a răspuns:

Eu cand incerc sa explic ceva complicat ma uit intr'un punct fix si pana nu termin nu pot sa ma uit altundeva pentru ca imi pierd ideea

| Liana [] a răspuns:

Da, sentimentul este foarte neplacut.Imi da sentimentul de nepasare, dar pur si simplu imi pierd timpul.