| iooaaaannnaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre pisici? Am o pisica numai ca isi cam face nevoile din cand in cand in sufragerie si pe hol si nu stiu de ce? Ce imi propuneti sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! iubesc pisicile, am una. e tare frumoasa si presupun ca a ta de asemenea. ai incercat cumva cu o farfurie in care sa pui nisip, pamant, sau talaj? mie mi-a mers? tu de cand ai pisica? pentru ca daca ai obisnuit-o sa faca in casa nu stiu cum o mai obisnuiesti sa faca in tava. dar poti inerca sa o tii pentru o vreme inchisa in locul cutare unde e si suportul pentru treburile sale timp de. nu stiu. cat vrei tu. si poate reusestiwinking

| oracoluldindelphi a răspuns:

Tavita cu nisip. A mea facea la inceput prin casa. Incercam sa o invat sa faca la WC, dar cand i-am pus tavita s-a dus instinctiv acolo. Daca ai casa e si mai simplu. Pisicile de obicei se cer afara si miauna la usa pana le dai drumul. Trebuie sa ne dai mai multe detalii despre cum o ingrijesti ca sa te putem ajuta.
Mie imi plac pisicile la nebunie. Am un albastru de rusia de 4 ani si e alintatul casei. Prrrrrrrr
http://oracolul.net/2010/05/ce-m-a-invatat-pisica/

| andreea_8373 a răspuns:

Sa i faci un loc, pe niste ziare sau ceva sa isi faca nevoile acolo!