| charlie the alien a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Scrubs(cel vechi, nu cel cu internii). Mie mi s-a parut cel mai bun serial de comedie alaturi de Married with children( Familia Bundy). Am vazut toate cele 8 serii si am ras pana n-am mai putut.Care este episodul care v-a placut cel mai mult?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, am vazut doar citeva episoade pe bucatele, nu m-a atras.

| alex9852 a răspuns:

E cel mai tare serial din lume.Nu conteaza care episod ca toate is tari

| dominik a răspuns:

E cel mai naspa serial!