| smilerz19 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "The Vampire Diaries"? As vrea sa imi scot macar sezonul 1. Dar nu stiu daca merita. Ce ziceti? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| dressa a răspuns:

De abia sunt la episodul 16, inca nu s-a terminat primul sezon.
Ti-l recomand 100%.

4 răspunsuri:
| Bettt:) a răspuns:

Merita din plin! :X:X:X. CHiar acum am terminat de vazut episodul 3 happy. si de-abia astept sa le vad si pe celelalte happy love struck.

| Anemona a răspuns:

Merita! e genial serialu:* scoate-l scoate-l nu vei regretahappyeu personal nu l-am vazut da prietena mea se uita si e inebunita:*! fundita?laughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita !

| asuddenflame a răspuns:

Iti zic eu ca nu o sa regreti daca il vezi, te acapareaza imediat, mai ales actorul care joaca in rolul negativ
merita din plin! eu am urmarit toate cele 16 episoade aparute paan acum!