| ASE1 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul Amazon.com.Durata transportului pretul transportului si cat de seriosi sunt?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Seriosi sunt. Ca sa stii livreaza numai carti, dvd si cd-uri, altceva nimic pentru Romania. Transportul depinde de cum ti-l selectezi. Eu am comandat un album (carte) si doream sa vina mai repede. Cu toate ca transportul a fost jumatate din pretul cartii, dar nu m-am asteptat ca chiar atat de repede vine... in 3 zile direct la usa. Daca vrei sa iti comanzi altceva, o poti face de pe amazon.de, amazon.co.uk... Bafta la cumparaturi!