| ingerashpierduth a întrebat:

Ce parere aveti despre ultima melodie a lui Miley Cyrus: can't be tamed?:X:X:X

13 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Numai de-ar fi ultima...hee hee

| Elle a răspuns:

Ultima?! Ce bine-ar fi! ^^

Melodie e draguta, dar videoclipul este prea mult pentru o fata de 17 ani!

| LNK a răspuns:

Salut!
Nu sunt fana Miley, dar melodia e chiar draguta.

| Poinsettia a răspuns:

E draguta. Dar videoclipul e copiat de la Lady Gaga (cand e intre tipii si tipele alea si sunt foarte apropiati), de la Britney Spears cu dansul ala. De la Fergie ("Meet me halfway") atunci cand e intinsa pe spate. Deci nu prea a fost originala in videoclip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare. l-am ascultat de 20 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoasa dar asta e sigur ultima melodie a lui miley?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e ultima melodie al lui miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E faina melodia am ask si chiar mi-a placut chiar daca nu-s fana ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de super melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este tare, sunt cea mai mare fana a ei, adica chiarca este cool! imi place mai mult decat cum era inaine.BRAVO EI! xxxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar draguta mie imi place dar nu e genul ei... apropo salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fratilor si mie imi place si am 11 ani dar nu as vrea sa fie ultima melodie a ei.Mai are si alte melodii misto ca Miley Cyrus - When I Look At You si are si un film pe nume THE LAST SONG.