| bubukid a întrebat:

Ce parere aveti despre Vocabularul Romaniei :)) http://www.youtube.com/watch?v=klgU7JtymIA&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Nu ma mai surprinde nimica...sad
(De fapt orice mi-ai zice de Romania te-as crede.)

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Offf... Daca nici romanii nu stiu sa vb romaneste pai ce pretentii sa avem la un strain care invata limba romana.
''Aicisea''rolling on the floor

| elena a răspuns:

"Aicisa" raspund si eu si apoi plec sa ma "dau in parasuta", ca "inghetaturile" toate mi le-a luat "afrodita17", gata fug sa "reverberez" vreun rom ca sa ma pot imperechea cu el, ca fetele de acolo "e lesinate"...pa...pa...

| elena a răspuns:

La omul sarac...cu duhul si boii trag... de-a imboulea.

| hândel a răspuns:

Ce standarde inalte la "frumusetea" aia de pampalau schilod si mega incult. Bai, simt ca mor sa vad asa pocitanii cu pretentii de printese. Sa fie multumit cu o-mperechere dintre el si o rroma d'aia lesinata de caldura.

| tukhey23 a răspuns:

Fara comentari. Ce sa facem, asta e ''norma'' lor de gandire.
Nu cred ca e normal sa radem de ei happy

| Brigitta a răspuns:

Nu ma mai surprinde nimica...sad

| Mya a răspuns:

rolling on the floor
@tukhey23, oricat as incerca, nu pot sa ma abtin din ras! Trebuie sa recunosti ca si pe tine te-a amuzat...
Cel mai tare a fost cel cu "aicisea"...si nu din cauza cuvantului, ci a faptului ca l-a rostit de 5-6 ori in 10 sec! laughing si sa nu uitam de"revergurare","sunt sucu calda" sau "e multe rebuturi" ...singura reactie pe care o pot avea: rolling on the floor

| afrodita17 a răspuns:

Ne-am luat ''inghetzaturi''...laughing

| bubukid explică:

"e frumos da nu prea"
"sucu sunt calde"
"berile e calde" laughing am venit aicisa

| Frogie a răspuns:

Aflam aicisa ce se intampla aicisa... e penal omu rolling on the floor)

| dyav0litza a răspuns:

Tarelaughing laughingNumai la noi se mai poate vorbi asa. Dar tinemi cont de faptul ca aceea sunt tigani

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Nu stiu d`astea