| Anda1197 a întrebat:

Ce parere aveti? : http://www.youtube.com/watch?v=ZTt3RIP2dxw
:3 Sincer.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ăsta s-a vrut a fi un fel de intro, ce părere putem avea? Ştii să te prezinţi, ceea ce în România zilelor noastre este o performanţă notabilă, dar totuşi...

| Anda1197 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate. -.-
nu sunt buna de asa ceva laughing
mai bine m-as lasa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anda1197):

Eu n-am zis că te descurci sau nu. laughing Ziceam doar că videoclipul respectiv nu lasă prea mult loc de comentarii. Decizia îţi aparţine în totalitate, dacă vrei sau nu să continui.

| Anda1197 explică (pentru anonim_4396):

Am să încerc să fac altceva. Oricum, îţi mulţumesc din suflet că ţi-ai dat cu părerea. Eu chiar vreau să continui cu aşa ceva. Dar înainte de toate, îmi voi îmbunătăţi lumina, calitatea sunetului şi voi face ceva..nu prea ştiu..care să "tragă" la public. să zicem aşa.
Mulţumesc din nou!