| fsdfdsfdsf a întrebat:

Ce parere avetii despre " cersetorii de pe TPU "? Ma refer la cei care la sfarsitul raspunsului scriu ceva gen " VREAU FUNDA, FUNDITA? FUNDA PLS".

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil ca sunt aceiasi disperati care, la sfarsitul intrebarilor, adauga "dau funda!"

| Bacemi a răspuns:

Imi displace aceasta imagine. Ar fi mult mai frumos fara acest cersit. Am observat ca majoritatea care cersesc primesc vot stupid asa ca nu vad ce vor de fapt. Din cei care cersesc doar cei are dau cel mai bun raspuns primesc fundita. Deci si daca nu cersesc vor primi daca merita. Multi renunta la site din cauza acestor gesturi infantile si isi fac o parere gresita despre comunitatea noastra. E aiurea. Cei care cersesc vor ajunge sa fie dispretuiti si multi vor fi ironici fata de ei. Nu castiga nimic. Ar fi mult mai frumos fara acest cersit de fundite.

| Petronela a răspuns:

Nu am o parere prea buna despre ei dar trebuie acceptati asa cum sunt ca doar suntem oameni si de aceea suntem diferiti uni de alti

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În general sunt copii şi li se pare ceva fascinant să aibă o fundiţă în plus. Eu cel puţin când văd un răspuns bun şi la sfârşit scrie fundiţă deja s-a stricat tot. Cel care vrea să-ţi dea fundiţă care crede că răspunsul tău e bun îţi dă şi fără să-i scoţi ochii cu dă-mi fundiţă. Dar na, ce să le faci.

| CM7YRE a răspuns:

Chestia e ca ei vor totul foarte usor, intelegeti ca trebuie sa munciti putini, si sa ajutati din placere, nu numai pentru anumite beneficii.

| zacrazy a răspuns:

Cred ca uita sau nu stiu scopul adevarat al acestui site.

| Aliyaa a răspuns:

O parere foarte proasta, ei nu inteleg ca acest site este pentru a ajuta si a fi ajutat lor li se pare ca e ca o competie cine are mai multe fundite pur si simplu trist. Dar pana la urma pentru ce sunt disperati de fundite ca nu tin nici de foame nici de sete pur si simplu cred ca daca au fundite multe si punctaj mare sunt mai tari!

| Quiss a răspuns:

Niste copii prostuti ii consider ca sa nu zic mai rau. Imi displace total cand vad un asemenea post. Adica, daca ajuti o faci pentru ca vrei si-ti place, nu ca sa primesti tu funda. Nu e nicio competitie. Daca ar fi si s-ar da premii pe care are cele mai multe funde atunci da, dar asa... Strica tot aspectul site-ului.
Maturizati-va, dragilor.winking
Sau daca inca sunteti copii, duceti-va la joaca si mai copilariti inca. E chiar indicatwinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ma dezamagesc genul acesta de respondenti, ei uita chiar scopul primordial al TPU, respectiv acela de a ajuta fara sa astepti ceva in schimb, poate nici macar calificarea intr-un fel al raspunsului dat, indiferent cat e de bun ori folositor. Numai bine!

| Angiutssa a răspuns:

Mda.nu am o parere buna, dar am remarcat o intrebare despre HM si am vazut raspunsul castigator.
Intrebarea:"Cine crede ca Hannah Montana o proasta? Pt cele care o plac: de ce va place asa mult?"
Raspuns castigator:"Daaaaaaaaaaa clar =))=))=))

ia uite Http://www.sickview.com/2010/04/08/3639/

si daca nu primesc o fundita pentru asta inseamna ca o iubesti =))=)) "
http://www.tpu.ro/......-asa-mult/
Asta nu se numeste santaj?