| babyblue a întrebat:

Ce parerea aveti de noul serial,, Saracii tineri bogati"? Cum vi se par personajele? Ce deznodamant credeti ca va avea serialul?

21 răspunsuri:
| anonimee a răspuns:

Mie imi place foartee mult:X
chiar daca am vazut doar 3 episoade...so0perr
Alejandra si David:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandra si esteban se indragostesc... dar ajung sa se desparta. Esteban se sinucide, iar Alejandra ramane cu David.

| Gizăz a răspuns:

Mă scot din sărite întrebările de genul ăsta. Voi chiar aveţi impresia că oricine are habar de imbecilitătile de care vorbiţi?

| Elena1234456 a răspuns:

Mie una imi place, desi nu imi pot da seama de deznodamant doar dupa 3 apisoadehee hee.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Deabia a inceput.
cum sa ma gandesc la final?

| R9kitty a răspuns:

Imi place ff mult serialul si cred ca Alejandra va fi impreuna cu David la final si ca bogatasii aia rasfatati nu o sa o sfarseasca prea binelaughing

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Ador telenovela de aceea sunt la episodul 19 big grin:X:X. nu am rabdare sa ma uit la tv. au loc multe rasturnari de situatie, insa in final alejandra va ramane cu david, cu toate ca o sa se indragosteasca de esteban si isi da seama ca nu o merita.
si tie iti place? smug
abia astept sa o urmaresc pana la final :X :X

| babyblue explică:

Chiar nu inteleg spineshivers ce te deranjeaza...raspunde numai cine doreste.Nu te-am obligat. Ce crezi? ca tuturor le plac intrebarile tale.Deznodamantul va fi destul de tragic(moartea lui Esteban) dar si foarte fericit(iubirea dintre Alejandra si David).

| papooshyka a răspuns:

Imi place mult...pers preferate:Alejandra si Esteba, David

| koko a răspuns:

Personajele arata super coool...

| babyblue explică:

Da...ador serial asta...si eu l-am vizionat pe youtube. E super:X:X.

| Anileda a răspuns:

Da este super, o tenelovela reusita cu actori super frumosi, si il urmaresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super filmu ...imi pare rau de esteban ca se sinucide sad

izabella va ramane cu gabriel, mama lui alejandra o va omor Monica, alejandra va afla cine a violat-o, si ea va ramane cu david sad din pacate

mi-ar fi placut sa ramana si in film cei doi impreuna [alejandra si esteban] nu numai in viata reala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial foarte soooooooo0000000per si coool.as vrea sa fie esteban si alejandra un cuplu cum sunt si in realitate.personajele 10.

| KinderPinguii a răspuns:

Stiti cumva care este numele adevarat al lui alejandra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare serialul
la fel si personajele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cool! cea mai misto telenovela de pe acasa! dar difuzati-o in fiecare zi! pld! mersi mult...va pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte multlove struck

chiar daca nu am vazut toate episoadele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracii tineri bogati este un serial inspirat din viata reala deci sa nu ne asteptam la un finel ca-n basme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David e frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare nespus de rau ca alejandra nu ramane esteban, nu se potrivesc deloc alejandra si david! esteban e sooooopeeer dragut!