| Rallu_3508 a întrebat:

Ce pereche a castigat acest sezon al emisiunii "Dansez pentru tine"?

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Pai a ramas in finala iuliana luciu si grigore.morosanu si partenera lui
si pe locul 3 e negru alabig grin

7 răspunsuri:
| deealoveanahi a răspuns:

Saptamana viitoare aflamhappy au mai ramas in competitie Iulia si Grigore, Morosanu si Magda

| annie_9752 a răspuns:

Spre surpriza multora, nu a fost finala, ci semifinala in care s-a acordat premiul III. Cei care l-au obtinut au fost Andreea Spataru si Antonio Dos Santos.

O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| justagirlll a răspuns:

Vinerea viitoate e finala, unde au ramas morosanu si magda cu grigore si iuliana
in editia de saptamana asta antonio si andreea au castigat locul 3

| Barbie_9607 a răspuns:

Vineri vom afla cine va castiga acest sezon, ieri a iesit pe locul 3 Andreea impreuna cu partenerul sau Antonio si au iesit si din concurs. Au mai ramas Iuliana cu Grigore si Magda cu Morosan. Ei se vor duela si vom afla vineri care dintre cele 2 perechi va castiga acest sezon.

| Led a răspuns:

Inca nu a castigat nimeni. approp pe locul 3 a iesit antonio. saptamana viitoare e finala

| viatadecacatt a răspuns:

Inca nu s-a castigat locul unu, dar locul 3 a fost castigat de Andreea si Antonio, au mai ramas Morosanu si Mgdalena Vs Iuliana si Grigorebig grin.