| beatleman a întrebat:

Ce personalitate istorica ati dori sa cunoasteti daca ati avea aceasta posibilitate?

Răspuns Câştigător
| Sua a răspuns:

Vlad tepes

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai Stefan cel Mare sau Mihai Viteazul. Le-as multumi pentru ce au facut pentru tara.Ar mai fi Michael Jackson, mai ales pentru ceea ce a facut pentru muzica. As vrea sa vorbesc cu cei 3, dar e un vis si va ramane vis.

| Razvan a răspuns:

Diderot.Ma intreb daca acolo unde e a gasit in sfarsit un omthinking Si daca da sa mi-l arate si miehee hee

| cornel a răspuns:

Michael jackson

| madalicious a răspuns:

Cu siguranta pe Mihai Eminescu sau Vasile Alecsandri.

| pauladrian a răspuns:

Pe Decebal, sa-l intreb de ce s-a sinucis.

| AshuraElric a răspuns:

Pe Alexandru Macedon...stiu ca la prima vedere nu pare cine stie ce raspuns interesant dar sa ne gandim cate n-a facut tanarul asta (intrebare capcana:cine-si mai aduce aminte de orele de istorie), a fost, este si va fi cel mai mare conducator al tuturor timpurilor, cel mai bun strateg, si sa nu uitam ca la o varsta foarte frageda isi faurise propriul regat mult mai mare decat cel al lui Filip (tatal). A murit la fel ca Mihai Vitezu, tradat de cei in care avea cea mai mare incredere.Cred ca deja v-ati saturat de atata istorie, ideea e ca pe el mi-as fi dorit sa-l cunosc, sa fiu mana lui dreapta, sau a lui Tepes (mi se pare adorabil, pana te omoaralaughing)

| Cretzule a răspuns:

Adolf Hitler, Iosif Stalin, Ion Antonescu, Benito Musollini si Regele Carol Hohenzollern-Sigmaringen.

| Necunoscută a răspuns:

Adolf Hitlerhappy

Mihai Viteazul

big grin

| Диана a răspuns:

William Shakespeare.

| Anonimous_4345 a răspuns:

Englishman Charles Babbage invintatoru PC-urilor
Elish Gray si Alexander Graham Bel inventatorul telefoanelor

| Gigiku a răspuns:

Cred ca pe Iisus happy

| Andra_5221 a răspuns:

Adolf Hitler.Mereu m-a fascinat felul lui de a gandi.Maniacul.

| NuAmHabar a răspuns:

Ceausescuhee hee

| FrumusicaAndreea a răspuns:

Adolf Hitler, Nicolae Ceausescu, Che Guevarra, Alexandru Macedon, Napoleon Bonaparte, Maria Antoaneta.

| deefny_8061 a răspuns:

Michael Jackson ft mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, pe Leonidas sau Spartacus...