| SherKan19 a întrebat:

Ce poate sa imi faca daca ma prinde ca folosesc webkinz generator... e acel program bagi numele parola si codul si iti da 100 de jetoane 100.000.000.000.000.000 de kinz kash cheia primarului. diploma de absoleventa.totul
Raspuns urgent pls.
Am nevoie de voi love struck

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate sa-ti stearga contul si sa-ti interzica intrarea pe site de la calculatorul pe care l-ai folosit.

| TuV98 a răspuns:

Iti blocheaza contul si nu te mai lasa sa intri de pe IP-ul ala de obicei. Dar daca ai unul dinamic nu e nici o problema