| PureMadnesS a întrebat:

Ce Porecla as putea sa am? pls dau funda! cea mai haioasa mai tare laughingnu stiu ce sa zic pls...numele meu Catalin

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunalaughing

Si eu si o colega dam porecle la baietirolling on the floor

Uite:
Alex-Castor, Harciog
Cosmin-Jderrolling on the floor
Vlad-Popandaurolling on the floor
Iulica-Veverita(are dinti ca la o vevritarolling on the floor)

Cele mai haioase sunt cele de animalerolling on the floor...Noi asa ii strigamrolling on the floor.Da "Popandau" ii cel mai tarelaughing...nu stiutiu
# samur
#popandau
#castor-si derivatelaughing. castron, castorellaughing
#veverita-vava, veve
#jder
#Tiffannyrolling on the floor.e un baiat si am avut ce rade de elrolling on the floor
#sconxlaughing
.si nu mai stiulaughing.Ce animale iti \vin si tie prin minte.Trebe neaparat dupa nume?laughing

Fundita?batting eyelashespuppy dog eyes

Sper ca te-am ajutata; x

Pa, pa pup:*

9 răspunsuri:
| DJARUM a răspuns:

Cataclism, Catalistic, Cosmos sper ca tziam fost de ajutorwinking funda whistling?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun.stiu cateva:
Pici
Aschiuta
Blondu
Pustiu
Poreclele dupa nume sunt cam demodate.

| Rabbit_6831 a răspuns:

Jumari -Pateu laughing Smicliu laughing incearcalaughing

| Devill a răspuns:

Cacalin laughing

| BreatheRelax a răspuns:

Cata, Caty, Catalinel, Catalinu, Catanel, Linel(de la Catalinel.alintatura), catalinutzu, catalinu, catutzu, catutz, Linu

| SoNevable a răspuns:

Ciuncadaulaughing

| SOHEY a răspuns:

Catalinut,cata uite astea sunt niste porcle dragute

| Optimus7 a răspuns:

Catushk

| Roshuboy1991 a răspuns:

Am un coleg care are acelasi nume. Eu si ceilalti prieteni il poreclim CĂŢOI laughing Multa bafta.