| alexandra543 a întrebat:

Ce porecla mi s-ar potrivi?
Prenumele mele:Alexandra-Elena...
Cea mai frumoasa porecla... funda!happy

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Alexa
Alessia
Elly
Alexy
Ale
Alexicalaughing
Alexx
cam atat imi vinethinking te pup.pa:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elly

| AnaOneBeat a răspuns:

Acidutza happy pe principiu viata fara tine e ca o cola fara acid dar totusi sa nu te agit enimeni ca faci spume happy

| MihaiRusu88 a răspuns:

Cezici de Alena

| bella_5744 a răspuns:

Ale e cel mai ptrivit.ale-alexandra si citit invers ela-elena. dar nu e o porecla.e un pseudonim, porecla este cu totul altceva si de obicei este o ironie la adresa acelei persoane.cu siguranta tu vrei un pseudonim. funda!

| hummer24 a răspuns:

Alexutza

| mihaela_6858 a răspuns:

Aelxa.alexandruta, aly, ely, c-am atat imi trece prin mintehappy

| alexandra543 explică:

Ms mult la toti, vam dat cate un folositor la fiecare