| LëxRóck a întrebat:

Ce pot sa fac in casa cand ma plictisesc? In afara de calculator si tv.
Stiti vreo creatie din lucruri sau idei de desene?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Uite poti face mai multe trebui sa ai imaginatie: poti face diferite cutiutze de bijuterii sau pusculite pictate, poti sa faci bratari, poti sa desenezi ''anime'', poti face un slideshow(filmulet cu imagini)poti face haiunutze mici(nu pentru papusi dar de marimea aceea), si dupa aceea mi le aratilove struckfundita?

4 răspunsuri:
| Genii a răspuns:

Ai putea face caricaturiwinking Ocupa destul de mult timp daca char iti dai silinta big grin

| DianaScorpio a răspuns:

Copy/paste la raspunsul meu de la o intrebare aproape identica:

Te poti uita la un documentar, la ceva ce iti place la tv, poti sa stai pe internet, sa vorbesti la telefon sau pe internet cu un/o prieten/a, sa chemi pe cineva sa iasa cu tine sa va plimbati, sa faci treaba in casa (gatit, spalat, maturat, etc), sa faci suplimentar ceva la o materie de la scoala, sa citesti, sa faci sport, sa asculti muzica, sa pictezi, etc. Poti face foarte multe lucruri in timpul liber.

| MisteryM a răspuns:

Daca poti fa feni4ki, big grinbig grin, mai bine uitete la filme.sau chema o pritena la tine.pleaka cu ele in aprk. faceti poze, puteti apoi sa ceti party`

| Valeria28 a răspuns:

Treuie sa-ti gasesti vreun Hobby.Personal eu tot nul am! =)Pot sati propun sa faci cava bijuterii din mergele.insa trebuie sa ai o creativitate destul de buna!