| Victoria1999 a întrebat:

Ce poti face intr-o zi ploioasa?

9 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Activitatile mele preferate: Sa ma uit la un film; Sa invit prieteni pe la mine; sa citesc; sa stau la calculator; sa ma uit la tv; sa ascult muzica; sa dorm.

| BiuL a răspuns:

Poti sa dormi, sa citesti carti sau reviste, sa te uiti la filme sau seriale, sa faci ordine in dulap, curatenie in camera, sa iti faci manichiura sau pedichiura, sa chatuiesti pe facebook ori mess, sa te joci pe calculator, sa gatesti, sa stai la povesti cu familia.

| Iamnotme a răspuns:

Mergi la o prietena, citesti o carte, sau te uiti la un film happy

| Ashadow a răspuns:

Baie.In special daca n-ai umbrela.

| BlueViP a răspuns:

Citeste
Scrie versuri
Gateste
Canta si danseaza
Cinemateca

| SDana a răspuns:

Intri pe un site de soializare sau de chat si incerci sa cunosti persoane din orasul tau. www.socializeaza.net www.chat.apropo.ro www.romaniachat.eu

| andramaria73 a răspuns:

Poti sa vezi un film, sa vina o prietena la tine si sa va machiati, sa te joci cu prieteni jocuri de genul monopoli sau adevar si provocare, sa-ti iei sims pe calculator si sa te joci non stop, poti face teme ( ramane ultima varinta), sa te uiti la o emisiune si mai sunt multe alte lucruri pe care le poti face happy

| MikiWiki a răspuns:

Poti sa creezi ceva hand made(dy), te poti uitap rin poze vechi sa-ti mai aminstesti cum erai cand erai micalaughing Poti sa te uiti la TV, sa canti, sa dansezi(prin casalaughing sa asculti muzica, poti sa vorbesti la telefon etchappy

| kta2012 a răspuns:

Tare intrebarea pe bunelaughing)... facebook