| Cheesewithme a întrebat:

Ce program imi trebuie ca sa joc mount&blade online ca daca dau direct din joc la multiplayer nu reusesc

2 răspunsuri:
| Robeert98 a răspuns:

Daca ai luat jocul de pe net, si i-ai pus un serial code tot de pe net, nu o sa iti mearga, deoarece este posibil ca mai multi playeri sa aiba acel serial (asta e valabil si pentru unele Call Of Duty-uri). Iar in cazul in care l-ai cumparat din magazin, nu stiu ce sa zic straight face.

| Anonimus247nmn13 a răspuns (pentru Robeert98):

Care e serial key la Mount Blade Werband 1. 1011? cum pot juca online ca daca joc in trial pay si trec de nivel 8 ma scoate afara si nu mai pot juca in continuare.