| anonim_4396 a întrebat:

Ce puteti spune despre oameni, in general bazandu-va doar pe cunostintele actuale despre aceste fiinte?

1 răspuns:
| Madnees a răspuns:

Este clar ca fiecare om este diferit, are sentimente si crede in ceva. Fiecare are un caracter bine definit, idei proprii, nevoi, dreptusi si indatoriri. Exista de asemenea oameni buni si oamnei rai, cu principii sau fara...cu bani si importanta sau simpli si fericiti. Ar fi multe de spus despre oameni...