| MyYLife a întrebat:

Ce regiune a tarii noastre preferati mai mult? funda pentru cel mai sincer raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Iubesc Romania! Aci m-am nascut, aici sunt si aici voi fi nu imi pasa ca e o tara in care nu ai nici un viitor dar pur si simplu ma simt mandra de istetimea oamenilor nostri care au inventat atatea! Ma simt legata de Romania! Nu as pleca niciodata! Nu iubesc oamenii care sunt in Romania ci pamantul pe care cal si cu totii formam o fratie[chiar daca suntem rai ca draq]lol! funda? pls?

Pa, pa

| MyYLife explică (pentru anonim_4396):

Raspunsul tau mi s-a parut foarte sincerhappySi consider ca toti ar trebui sa ne iubim tara cu rele si bune. fundita iti este acordatahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyYLife):

Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Braşovul,pentru că este o zonă de munte,în apropiere e o staţiune numită Poiana Braşov,unde iarna mă duc în fiecare săptămană la schi sau cu sania.În plus, şi vara e superb să stai acolo la aer curat, peisaje minunate.Sunt mandră că stau în Braşov!

| がさいゆの a răspuns:

Mi-ar placea pe undeva prin Bucegi pentru a vedea zilnic oitele pe ferestra si sa rasuflu aerul acela plin de miresme ale brazilor.