| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara la " Nora pentru mama"? Vreau detalii ce s-a intamplat un rezumat si cine a intrat in casa si ce fete au iesit? Este o emisiune chiar placuta care ma amuza mai mereu, dar imi deschide ochii pentru viata.
Deci fara ironii! Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Mie imi place Diana si Valentin ziceti voi ce vreti.ma mira f tare faptul ca Viermonica s`a intors impotriva d-ne Lacrimioara.are fata aia un stil de a vorbi oh go on ah. e frumoasa cand are gura inchisa... dar cand o deschide parca are niste cartofi patratzoshi in loc de dinti.Doamne iarta`ma laughing nu s`a intamplat nimic special, doar ca cica luni o sa vedem cine intra in casa dintre fostii concurenti. ma enerveaza la culme cristina[beshina ii zic eurolling on the floor] si Alina[soricu`. isi tine buzele alea ca 2 lipitori]. imi place diana si atat.[poate pentru ca e si ardeleanca de`a meatongue ] cat despre atitudinea tuturor fata de vlad.hmm. nu`mi place. nuvad cu ce le-a gresit asa tare. mi se pare ca vlad e cel mai respectuos baiat din casa si mi-ar place ca alexa sa intre inapoi si sa formeze un cuplu, asa doar de dragul viermonicai :-&

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu m-am uitat prea mult, dar din câte ştiu eu nu a ieşit nimeni din casă şi în emisiunea de luni se va spune cine a mai intrat din cei care au mai fost in concurs.

| vlad93fcv a răspuns:

E c.am ciudat sa. ti raspund eu nu? rolling on the floor. daca tot nu aveam ce face m.am uitat eu cu mama. pai s.au injurat "Doamna" Lacramioara cu Veronica toata seara. fetele il ironizau pe Vlad (Ii spuneau Vladutza angry. si pe mine tot Vlad ma cheama ). certuri. amplificate si de fostii concurenti. tipa aia Alexa care e moarta dupa Vlad ii lua apararea, Veronica oricum era capul rautatilor, facea misto de Vlad si maicasa in prostie rolling on the floor Brandusa o intreba pe Lacramioara ce a facut la Istambul. la randul ei o intreba pe Brandusa de la ce varsta s-a prostituat. o tampenie laughing am ras cu lacrimi. oricum am stat ca prostul pana la 23:00 si nu a iesit nimeni stai linistita. In afara de Diana toate fetele vroiau sa iasa din casa... c.am atat. sper ca ti.am fost de ajutor laughing) vrei sa. ti povestesc si alte emisiuni? laughing :* take care

| zanesiprintese a răspuns:

Diana aia se cam crede buricu pamantului. 'vaaai mi-a rupt vali o unghie. vaaai...' sa i le rupa pe toate! Una cate una!

| zanesiprintese a răspuns:

Vedetele serii au fost madame Lacramioara si cu prietena ei cea mai buna Veronica... s-au spurcat si ocarit, mai rau ca tiganii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a iesit aseara nora si mama saptamanii? si cine a iesit din casa?

| iulyroxy11 a răspuns:

Vineri nu a iesit nimeni!