| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu EMMA DUMITRESCU (castigatoarea Next Top Model)? Sau de ce Catalin Botezatu alege alt Next Top Model?

2 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Nu stiu ce s`o intamplat cu Emma, ca n`am mai auzit nimic de ea thinking
Dar acum incepe urmatoarea editie 'Next top model' si va fi aleasa alta. dar Emma o sa continuie, adica n`o s`o schimbe. cum ii la Miss [in fiecare an alta]. ea o sa continuie sa fie model, etc. happy

| Tabita24 a răspuns:

Hei Kary! :* Eu cred ca Emma Dumintrescu, s`a dus mai departe.sau a castigat o vacantawinking sper ca te-am lamuritwinking Bye