| Nane a întrebat:

Ce s-a intamplat cu gabriela cristea de la nora pentru mama? de ce nu mai prezinta emisiunea?

Răspuns Câştigător
| alexandra2222 a răspuns:

Gabriela isi dorea de foarte mult timp o vacanta.Pe site-ul emisiunii scrie ca:"Se pare ca ultimele declaratii ale Gabrielei, referitoare la faptul ca nu isi mai doreste sa continue cu Nora pentru mama sunt adevarate. Vedeta afirma intr-o revista ca are nevoie de liniste pentru a putea face un copil, si de aceea si-ar dori o pauza din televiziune, dorind astfel sa renunte la a mai prezenta emisiunea matrimoniala care a consacrat-o."

2 răspunsuri:
| Anamaria2000_3331 a răspuns:

In ultimele zile s-a cam ingrasat si nu a mai aparut la ''Nora pentru mama ''.

| madalina_4541 a răspuns:

Din cate am auzit eu asi crede ca e insarcinata si de aceea nu mai poate continua la npm 5 de acum 6