| whiteviper98 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu TPU? Nu mai raspund la intrebari, decat la cele foarte usoare, sau stupide. Site-ul nu mai prea este... Toti pentru Unu. ci Toti pentru Funda. De ce?

Răspuns Câştigător
| misterioasa01 a răspuns:

Nu stiu..asta mi s-a intamplat si mie...Eu mi-am facut cont pentru a putea intelege ceva de la altii dar vad ca unii sau cam ...cum sa zic eu-"plictisiti". Toti pentru a avem cat mai multe funde, deoarece unii nu stiu ce inseamna prietenie - este o legatura de apropierea care are la baza nevoia de a ajuta pe cineva. Sper ca te-am ajutat:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus tu vreo intrebare la care nu s-a raspuns? Daca da, atunci poate ca nimeni nu stie raspunsul, dar in legatura cu faza de Toti pentru Funda sunt de acord cu tine happy

| opppa a răspuns:

Asta e lumea in care traim.
toti lupta pentru proprile obiective, sa isi atinga proprile scopuri.
si vad ca in aceasta comunitate obtinerea fudei este cea mai importanta. laughing
lol. daca vrei sa obtii ceva promite'le funda si vei obtine laughing daca nu. ata ete.
marea majoritate ti'ar scoate ochii daca promiti funda si nu o dai.
asa ca supune'te majoritatii!
so man, wake up!

| GeorgianaEuu a răspuns:

Daca nu s-a raspuns la o intrebare asta inseamna ca oamenii nu stiu raspunsul ei. Faza cu... Funda-sunt de acord cu tine...Noile generatii devin din ce in ce mai egoiste si mai nepasatoare. sad

| Bitzy a răspuns:

Bună!
Toți dăm vina pe utilizatori dar noi suntem acei utilizatori.Cine e vinovat pentru întrebările fără răspuns? Noi.Deoarece tot "noi" punem întrebări stupide, cu răspunsuri banale.
E adevărat că "fundele" nu mai sunt o motivație.
Să nu încercăm să ne ascundem deoarece NOI am făcut TPU-ul așa.
Toți suntem împărțiți pe categorii, fiecare își apără opinia fără a asculta.

| Stefan_Dalia_1996 a răspuns:

De ce asta e o intrebare buna. spun ca dau funda atunci cand vor un raspuns rapid si cei care raspund ..raspund pentru o funda care un are nici un rost. chiar ca se aduna raspunsurile castigatoare si apr pe profilul fiecaruia.

| monstrulet a răspuns:

Adica nu a fost mereu asa?

| STALF a răspuns:

Foarte usor. Oamenii au devenit din ce in ce mai comozi, alegand mereu calea cea usoara (in acest caz intrebarile cele mai scurte si cele care nu iti pun mintea la contributie).
Exista insa si oameni care vor sa munceasca si sunt foarte calculati, insa fiind foarte rari.