| Diana0987 a întrebat:

Ce s-e poarta anul asta blondele brunete roscatele sau alea vopsite in toate culorile posibile? nu`stiu daca am

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Blondele-s la moda tot timpu love struckwinking

ca-s blonda nu de alta oh go on laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce crezi ca e mai cool puneti imaginatia in miscare si de acolo tragi concluzii

| Xonia a răspuns:

Oamenii chelihappy

| Diana0987 explică:

Scz nu am vrut sa scriu nu'stiu daca am//...

| RXN a răspuns:

In primul rand, se poarta tipele care stiu sa scrie.
Conteaza ce se poarta? Important e sa-ti placa tie.Eu sunt vopsita intr-o nuanta de roscat, nu mai pot eu daca se poarta sau nu.

| Terapeutul a răspuns:

Sunt mult mai frumoase persoanele care sunt naturale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"S-e" poarta blonde cu suvite brunete si radacini roscate laughing

| Luisa_3161 a răspuns:

Ce intrebare. Daca se poarte roscatu` si tie nu iti sta bine, te faci roscata? doamneeee.