| Villy0po a întrebat:

Ce sa fac ca sa am mai multcuraj. Cand se "da" un baiat la mine...nu stiu...nu am curaj sa ma bat.Nu m-am batut niciodata cu un baiat si ce as putea face sa am mai mult tupeu sa sar la bataie, sa dau in ei dar si daca stiti un sport care m-ar putea invata sa ma bat?(funda si vot)

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

P-u-l-a mea laughing, e vorba de firea fiecaruia, daca ai tupeu, pur si simplu ii dai lu" ala pana ii da borsu' pe nas ca sa ii arati ca tu esti mai tare in p-u-l-a si poti sa il f-u-t-i, de ii sar toate.
Nu exista sport care sa iti schimbe personalitatea si felul de a fi, astea se schimba de-a lungul vietii in functie de rahaturile prin care treci. Stiu si eu mii de rahati de astia care sau apucat ei de karate / kickbox, dar degeaba, ca tot sunt batuti de smecheri care habarnau de scheme / figuri, ci ii **** una si gata.
Deci e vrajeala, doar in filme vezi chestii de genu'.
Tu ar trebui sa iti vezi de viata ta, si p-u-l-a mea, cand o sa te scarpine cineva asa de rau la p-u-l-a ai sa vezi ca te iriti tu odata si ii **** de ii sar toate, frate.

| Alex3 a răspuns:

Hmm sport? c vrei tu
eu n-am facut sport, dar pentru ce-ti zic "trebuie sa ai un pic d nebunie prin bibilica" un pumn in barba, cat o fi el d mare, daca ii dai cat poti tu : 1. coma(ai pus-o aici big grin) 2. lesin. 3pana se scoala ii mai tragi 10.4. daca ratezi(ori ii dai in oua)dar cu siguranta fugi cat poti, asa ca antreneaza-te la jogging.

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Sa stii ca de exemplu un baiat acu 2 zile ma injurat de mama. i-am zis : Bai ratonule, poa`ti *** un pumn in gura: Si el cica: Du-te ma de aici: Si m`am enervat. M`am ridicat la el i-am dat una in stomac si una in maxilar si a inceput sa planga "smecherul p**i mele". Asa ca daca te mai enerveaza cine da`i in gura ca la fasole. ce conteaza daca iti iei 2 pumni in gura conteaza sentimentu` atunci cand dai primul pumn. Si n`ai sa te mai opresti.