| Citadel48 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? Avetzi vreo idee? Daca aveti raspundeti-mi bine?

5 răspunsuri:
| Ale12Ale a răspuns:

Cand te plictisesti, DISTREAZATE! Iesi cu prietenii fa ( aproape laughing) ) ce vrei! Si daca parintii nu te lasa, intreabai dac pot veni prietenii la tine! Daca nici una din ideiile mele sunt bune, eu zic sa te joci lol cu prietenii! Lol inseamna ( League of Legends ) nu e mare jocul numai putin laughing) Sper ca te-am ajutat! Primesc funda?

| georgeta27 a răspuns:

Fa origami, ascula muzica, iesi la plimbare cu prietenii, citeste o carte, uita-te la tv

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Citește, ascultă muzică, desenează.

| Allesya1097 a răspuns:

Farse la telefon, pune ceva muzică pe mp3 player sau iPod şi ieşi la alergat în parc sau citeste o carte care să sa-ti placă

| Citadel48 explică:

Multsu'