| Razvansmekeran a întrebat:

Ce sa fac daca ma plictisesc si am 9 ani si nu am numarul prietenilor de mobil si nici nu am jocuri la pc si nici nu am chef sa citesc sa invat si nici nu vreau sa ies afara. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| flyden a răspuns:

Salut prietene!

In primul rand cred ca ar trebui sa te apuci de downloadat niste jocuri PC. Ceva gen CS, Gta etc... Multiplayer. Apoi sa iesi si tu cu prietenii tai. Nu poti sta toata ziua in casa. Stai si tu pe Facebook.In orice caz, nu poti sta mereu izolat
Funda? laughing)))))))

2 răspunsuri:
| yoana22yoana a răspuns:

Ai putea sa desenezi, sa pictezi ceva ce iti place mult...

| iuli22 a răspuns:

Ai putea sa faci ceva origami, sa pictezi, sa te uiti la filme pe net