| Elenka a întrebat:

Ce sa fac daca ma plictisesc? va rog dati niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| 12AA a răspuns:

Uita`te la un film, intra pe un chat si vb cu alte persoane fa`ti prieteni i`a telefonul si suna`ti prietenii cu privat...du`te la piscina smug

6 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Mergi si te spovedeste la popa! sigur la ce o sa ii aude urechile lui de elefant, o sa-ti dea vreo doua milioane de genoflexiuni, vreo trei sute de mii de canoane, vreo patru sute de mii de matanii! asta o sa-ti ocupe timpul vreo 6-7 ani. dupa aia cu siguranta nu te mai plictisesti!

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Oai eu ma ud in fiecare zi cu sora mea...cu cani, pistoale, cio fi...e amuzant incearca, sau mai joc voleiwinking

| Gaby405 a răspuns:

Iesi pe afara invita niste prieteni!

| YahooMail a răspuns:

Daca ai calculator mai bun joaca Skyrim sau Gta 4 sau Driver San Francisco

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Daca ai un joc sa zicem monopoly fa mizerie adica rastoarnal si dupa refal sau du-te la strand

| Elenka explică:

Dau fundita