| Juni_Smecherutzu_1977 a întrebat:

Ce sa fac intr-o excursie in autocar?
P.S: Pe un drum de 12 ore...

Răspuns Câştigător
| Lovewillfindaway a răspuns:

Pai, ati putea organiza din timp niste jocuri,sa spuneti bancuri, sa citesti, sa faci farse altor persoane care au adormit, poti sa-i filmezi si sigur o sa radeti laughing) poti sa dormi, sau sa va imitati unul pe altul si sa trebuiasca sa ghiciti pe cine imitati. Sunt multe jocuri si idei creative pe acre le-ai putea pune in practica! Acum, bineinteles ceea ce va place voua conteaza.

7 răspunsuri:
| MowMow a răspuns:

Puteti sa ascultati muzica, sau sa jucati jocuri cum ar fi fazan, sau ce incape intr-o valiza; puteti sa spuneti glume, ghicitori sau sa cantati melodii care va plac...(nu stiu, spun si eu ce stiu).

| Seepty a răspuns:

Ai putea sa joci table, sah carti sau sa citesti una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa:
asculti muzica
citesti ceva(reviste, carti...)
rezolvi rebusuri
mananci seminte
joci jocuri pe telefon sau tableta
spune glume

| Roxana_Muscalu_1982 a răspuns:

Iti iei o carte de citit( glumeam) iti iei tableta sau telefon( ce vrei tu) asculti din ele MUZICA( la casti), mananci, vorbesti cu prietenii tai( nu din clasa, la telefon)

| Juni_Smecherutzu_1977 explică:

Dar...cam ce melodii sa ascult
P.S: Orice gen in afara de Rock sau ceva in genul Rock-ului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi.

| b0denN a răspuns:

Ai putea asculta muzica, daca ai net` pe telefon poti sa te uiti la niste videoclipuri/filme, te poti juca diferite jocuri cu cativa prieteni...