| Serendipity17 a întrebat:

Ce sa fac, ma plictisescsadafara e cald, si nici nu am cu cine sa ies...niste idei, pls?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Citeşte ceva o carte interesantă, fă un duş, ascultă muzică.

| DonAnonymius a răspuns:

Gandeste pozitiv. Ai ce sa faci! Ai prieteni? Suna-i si intalneste-te cu ei la film, acasa la tine, la ei, prin parcuri... Iesi cu bicicleta/rolele! Asculta muzica. Mergi la un strand /piscina! fa sporturi. Tot ce iti trece prin cap! Bafta

| Puiutz a răspuns:

Uita`te la un film preferabil comediehappy
Da`te cu oja pe unghii.
Pune`ti muzica si incepe sa dansezi.
Fa putin sport
Citeste o revista... etc big grin

| Cleona a răspuns:

Asculta muzica rock, dai la maxim si trezeste-te, vezi un film horror, joaca un joc pe net...

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

OHOOO! Ai ce sa faci!
Asculta muzica(canta, sari cat te tin picioarele, danseaza)
Joaca-te pe PC(Mtin2, CS 1. 6, TPU,...)
Vorbeste la telefon
Mergi la piscina
Mergi cu bicicleta, rolele...
Mergi la discoteca
La shoping
GANDESTE POZITIV!happy
Succes!:*

| Aviiana a răspuns:

Stai pe TPU si onoreaza`ne cu prezenta big grin

Răspuns utilizator avertizat