| Radieră a întrebat:

Ce sa fac pe timpul verii?(in afara de iesit in parc)P. S:am casa de vacanta in orasu meu cu piscina, foisor...

3 răspunsuri:
| Beatrice a răspuns:

Pai du-te acolo ce tot atata?

oh stai... vroiai doar sa te lauzi? raised eyebrows

mai e mult pana la vara happy

| DanuTzCarbon a răspuns:

Merig intr-un loc unde nu ai mai fost sau incearca ceva nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o petrecere la piscina(prietenii tai sa vina in costum de baie) si in acelasi timp o sa stati la foisor sa beti sau sa mancati la petrecere. P.S.nu te mai lauda ok? nu ne-ar interesa pe noi nici daca ai avea o casa mare cu 100 de etaje(parerea mea) uite eu am 54 de case devacanta si am si in insulele Filipine, in
Bahamas(as vrea eu)rolling on the floor