| danyella12 a întrebat:

Ce sa fac pe timpul verii in vacanta am 13 anii! funda!

3 răspunsuri:
| MarinaElena a răspuns:

Buna.Poi...
poti merge la strand,sa citesti,calculator,tv,sa mergi in vacanta cu parintii,alergari,role, bicicleta, sa iesi cu prietenii etc.

| PaulGrozavul a răspuns:

Orice numai nu sta în fata monitorului.

| Eatmygun a răspuns:

Daca parinti tai au destui bani sau daca ai cum sa mergi intr-o excursie sau tabara sau la mare sau la tara sau la munte sau in orice loc doar sa nu stai in oras. Iti sugerez sa mergi la mare pentru ca o sa fie o gramada de evenimente. Deasemenea poti sa faci ce a spus MarinaElena daca vrei sa stai in oras. Si nu uita, vara e facuta sa te relaxezi, sa te simti bine, sa incerci lucruri noi, sa iti faci prieteni.