| AℓєLoveD a întrebat:

Ce sa fac.sa dau la cineva contul la imvu sau sa mi'l pastrez ...mentionez ca is vip...
toata lumea pe care am intrebat-o o zis ca il vrea
dar nu stiu. sa renunt la imvu sau nu?

Răspuns Câştigător
| xDeLLicioUssz a răspuns:

Paii.Nu prea stiu ca sa zic >. dar! este important daca simti tu in suflet sa il dai altcuiva.Sii.totusi noi nu prea putem sa-ti zicem sa renunti sau sa il pastrezi in continuarewinking! asculta`ti inima!big grin

4 răspunsuri:
| AℓєLoveD explică:

Ca mersi mult pentru raspunsuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna JustAde eu zic sa te lasi de imvu pentru ca si eu am jucat dar, dupa 3 luni m-am plictisit de el si acum joc un joc mult mai frumos.

| ???ynee a răspuns:

Nu renunta. si eu sunt VIP si am vrut sa renunt da de ce sa dai contul tau pe care ai muncit sa-ti faci credite...

| AnGeL_7859 a răspuns:

Sunt de acord cu cea ce o zis toxxynee nu renunta la ceva la care ai muncit asa d mult. daca vrei renunta dar e treaba ta tu ai dat banii nu noi tongue