| RoOoZ a întrebat:

Ce sa fac sa ma calmez la doar 11 ani? Cand am nervi imi vine sa bat pe oricine.

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Dati un pumn in gura laughing hai ca am glumit du-te la medic sa iti prescrie ceva o sa iti spuna sa nu mai stai la pc mai mult de 1 ora am patit-o si eu rolling on the floor

| Evolution a răspuns:

Deschide tv-ul şi uităte pe minimax sau i-a o pernă şi luptăte cu ea până cazi jos happy (cunosc pe cineva care făcea aşa până s-a potolit, că mereu câştiga perna laughing )

| BipBip a răspuns:

Sall.Si eu sunt la fel ca tine si sa iti zic cum fac:Stai intins si viseaza la ce doresti imaginezati ce vrei. Poti asculta si muzica dar sa fieuna mai calmanta gen 3 sud est - alaturi de inger.
Sper ca te-am ajutat :X:X:X

| Barney a răspuns:

Asta e de la prostie

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

E bine sa asculti muzica cand esti nervoasa.

| Adison a răspuns:

Asa patesc si eu. Pe mine ma calmeaza muzica, imediat ce ascult melodia preferata si ma gandesc la cineva drag care ar putea sa ma consoleze imi trece. Te sfatuiesc sa faci lucrul pe care iti place sa-l faci, si sa nu mai pui totul la suflet pentru ca nu merita. In plus gandeste-te ca ai 11 ani si inca nu ai trecut prin greutatile vietii... atunci ce o sa faci? (funda?big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele celor din jurul tau sa te lase impace pana cand iti trece

| iulika98 a răspuns:

Calmeazate...asculta natura...la mine merge