| Loredana40 a întrebat:

Ce sa fac vara asta? Dati-mi idei si ca sa va ofer funda dati si motive de ce sa fac lucrul respectiv pentru FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Fa ce vrei, ca oricum nu cred ca o sa iti placa orice idee ti-as da.

| LoveTenis a răspuns:

O excursie la mare cu prietenii, sa iti iei un job(daca ai minim 16 ani)) sa te dai cu bicicleta, sa faci sport, sa mergi la piscina, sa pictezi...

| Andreea10203040 a răspuns:

Buna,eu zic sa faci o scurta vacanta cu familia, prietenii la mare ca tot este vara.