| Chris_8217 a întrebat:

Ce sa ii cumpar tatalui meu de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| Anita20Peace a răspuns:

Nu stiu... daca ii place sa pescuiasca i-ai o undita.(la mine a functionat). Succes!

6 răspunsuri:
| sanders a răspuns:

Un ceas, o jeaca de piele
Sau ai putea sa-l intrebi:"Tata ce ti-ai dori de ziua ta?"

| EuSiCuMine a răspuns:

A fost si ziua tatalului meu si i-am luat un parfum si un spray de dupa barbierit love struck si i-a placut foarte mult love struck m-a luat in brate si a inceput sa planga si sa-mi multumeasca love struck

| PixieTrixie a răspuns:

Poti sa ii cumeri un parfum bun.
...Sau un ceas, dar depinde cati bani aloci.
Poti sa organizezi cu mama ta o iesire la restaurant, sau sa inchiriati un film care stii ca ii place.

La multi ani happy

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Note mari la scoalatonguetonguetongue

| UNfriendLY a răspuns:

O amanta

| cristinutza_5427 a răspuns:

Poti sa-i cumperi orce dar cel mai frumos cadou pentru el esti tu asta sa o sti mereu.