| reyna_7838 a întrebat:

Ce se intampla cu yahoo messenger? am descarcat ultima versiune messenger 11 si nu ma lasa nici sa citesc email-urile, nici sa trimit emoticonos, si acum la orice mess as da sa descarc, tot mess 11 mi se descarca. de unde sa descarc alt mess? :S

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ultima versiune este aici YM 11, 5 http://messenger.yahoo.com/download/
Dar dezinstaleaza versiunea care o ai acum in pc! Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am eu toate cele 248 de episoade Clona (O Clone, 2001 cu subtitrare)! Daca te intereseaza ma gasesti la mmmm_nnnn921@yahoo.com Nr de tel nu-l pot lasa aici...