| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Ce se intampla daca ai farte multe funde?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Ionela happy
Daca ai multe funde,poti deveni expert TPU insa asta depinde si de cat de bune si folositoare sunt raspunsurile pe care le dai.
Sau, pur si simplu, poti sa ai multe funde si doar sa fii apreciat de ceilalti useri TPU.
Bafta happy

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci expert TPU! ce zici imi dai o funda?

| RoxxuInna a răspuns:

Devii expert

| EmilyWasHere a răspuns:

Daca ai multe funde, o sa ai multe puncte si atunci o sa urci in rank, iar daca esti in top 100, poti deveni expert TPU.

| AvrVladut123 a răspuns:

Devi expert TPU plzz fundahappy

| sereje a răspuns:

Poti sa incepi sa le impletesti.

| HurremSultan a răspuns:

Buna dka ai prea multe funde poti sa devi expert TPU sau Userul anului thinking depinde poti sa ajunci si expert si userul anului. Sper ca te.am ajutat.Pa wave

| NymPheTaMinE1234 a răspuns:

Faci concurenta intre utilizatori...happy

| hapyyy a răspuns:

Devi expert TPU!

| Bujîe a răspuns:

Deces.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Ai un rank cat mai mare. laughing

| Bluu08 a răspuns:

Devii expert TPU

| Adella05 a răspuns:

Poti sa devii expert TPU.

| DeeaDeutza a răspuns:

Buna! Daca ai foarte multe funde. poti deveni un Expert TPU.si poti fi mandru ca ai ajutat persoane.winking

| AlicePotato a răspuns:

Devi expert TPU. 10% trebuie sa fie funde din numarul total de raspunsuri.(minim 500) deci daca ai raspuns de 500 ori, de 50 de ori trebuie sa fi primit funda.