| Aniiia a întrebat:

Ce sentiment ati vrea sa fiti? Ce floare ati vrea sa fiti? Ce obiect ati vrea sa fiti?

Răspuns Câştigător
| Iadhira a răspuns:

Aş vrea să fiu iubirea, cel mai frumos sentiment, dar şi cel mai trist.
Aş vrea să fiu floarea-soarelui, acea floare care aduce bucurie şi lumină în sufletele orcărei fiinţe şi care nu este călcată în picioare de niciun trecător.
Aş vrea să fiu un bibelou, să văd orice se întâmplă în jurul meu, dar să nu-mi pese...
O zi frumoasă!

6 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

1. fericire
2. un trandafir alb
3. chitara

| RaLuX_5234 a răspuns:

1.Bucuria
2.Liliac
3.Tablou pictat pe panza

| MadaTeIntreaba a răspuns:

1 As vrea sa fiu sinceritatea
2 As vrea sa fiu trandafirul rosu
3 As vrea sa fiu un pat

| JungHaYo a răspuns:

1.fericirea
2.hibiskus
3.mp4

| Alydb a răspuns:

1.Dragostea la prima vedere :X
2. Floare de colt big grin
3.Un trofeu happy

| madulina a răspuns:

Ca sentiment as alege iubirea floare as fi un trandafir iar obiect...o inima de plus