| HappyCandy a întrebat:

Ce sfaturi mi-ati putea da pentru a avea un blog mai bun?

2 răspunsuri:
| YuukiNightmare a răspuns:

Poți scrie lucruri amuzante, să faci tema mai atrăgătoare, să scrii în diferite culori, să adaugi imagini funny sau abstracte sau să-ți scrii gânduri profunde folosind un limbaj plin de neologisme... tongue

| W1z4rd a răspuns:

Prin mai bun te referi ca vrei sa starnesti interesul vizitatorilor pentru a creste numarul de hits+views? Daca da, ar trebui sa gasesti subiecte de interes comun si la fiecare veste noua adaugata o poza-doua.