| cripistinna a întrebat:

Ce site de jocuri gen Club Penguin, Zwinky, Travians... mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| SooWhat a răspuns:

Ma numes serban si am niste raspunsuri:virtual pets
dino kids
buld a bear ville
super fashion stars
roi world
diadi world
sorority
si mai stiu inca vreo 80
sper ca te-am ajutat

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretbuilders

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult imvu : il downloadezi dp siteu http://www.imvu.com/catalog/web_download_steps.php apoi iti faci un cont http://www.imvu.com/signup/index/?l=1 apoi il onstalezi pe comp, intri pe cont si poti incepe sa te joci. Sigur no sa te descurci pentru ca e nou asa ca ia contul meu dp imvu ( DarkLoveYou sau YourBestDrug) si ma poti contacta sa te ajut SUCCES!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut dar nu stiu

| ρatyyy a răspuns:

Pai
secretbuilders
moshimonster
supersecret

| aka a răspuns:

Triburile.ro ti-as recomanda eu... e gen travian, dar cu o grafica schimbata total, trupe total diferite, cuceriri de sate, forumurile aliantelor sunt mai complexe, e cam 80% diferit de travian... E mi complex dupa parerea mea si are cu mult mai multi utilizatori...triburile.ro e varianta in romana, dar sunt peste 30 de tari care au un sitte in limba lor si milioane de jucatori din toata lumea intra zilnic. Sper sa-ti placa.

| WinterHuski a răspuns:

Eu unul ti-as recomanda ikariam
stiu ca e tarziu cand iti raspund dar sunt nou

| cici_5907 a răspuns:

Metin

| mikhy a răspuns:

Mai stiu eu unu all stars daca vrei mai multe baga messul asta in lista: mikhy.constantin! b-)b-)

| Funky104 a răspuns:

EU iti recomand:MoshyMonster, Pandada, SecretBuilder, Fleck,NFS Hot Pursuit,Travian,Dofus,StarDoll,Second Live, SuperSecret,IMVU,WoozWorld,Chobots,FreeJack, Tony Hawk Pro Skater 3, Tony Hawk Pro Skater 4,