| bbycool a întrebat:

Ce site-uri stiti cu un gen de realitate virtuala ca si club penguin si pandanda?(fara imvu ca ala trebuie instalat in calculator si nu vreau jocuri de genul asta... vreau cum e clubpenguin)... funda:*

7 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

World of Warcraft?

| deny a răspuns:

Burn buddy, kaneva dar trebuie sal instalezi dar e super

| OanaVlad a răspuns:

My baby lady popular miss bimbo dar nu sunt cu animale... a da si zwinky big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu webkinz
www.webkinz.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.tamagochi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club Penguin? Pandanda? Frate astea sunt preferatele mele! Oricum, ce spui de Panfu? Apropo nici mie nu-mi plac alea care trebuie instalate, zau asa!

| AnaMaria_2078 a răspuns:

Virtual world este fain numai ca trebuie sa fii member ca sa cumperi ceva sorry