| angel_8472 a întrebat:

Ce sport as putea face pentru a ma inalta big grin?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Exact ce a spus si Roxi.Innotul te dezvolta cel mai bine si intr-un timp foarte scurt dar si voleiul si basketul sunt sporturi care te ajuta sa te inalti.Depinde si de varsta.

14 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Baschet, volei, inot.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu iti recomand baschetul sau hambalul.

mlm
| mlm a răspuns:

Baschet si inot, te dezvolta foarte bine.

| cotzobel a răspuns:

Eu m.am inaltat facand volei..6 ani de volei deci..se vedehee hee

| LoryM22 a răspuns:

Daca ai peste 20-22 ani nu te mai poti inalta, daca esti mai mic ai sanse numai prin mult sport ca baschet, mult inot si sala.

| ant1 a răspuns:

Baschetul e singura sansa. Daca faci sala nu trebuie sa faci exercitii care iti apasa pe coloana.

| Adorable3 a răspuns:

Basket. functioneazasmugsmug

| simona24 a răspuns:

Incerca volei sau handbal...inotul te lateste in umeri...

| nicolbutnaru a răspuns:

Handbal, baschet, inot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa te inalti cred ca trebuie sa joci baschet si sa tragi la sala eu am doi prieteni unul are 18ani si joaca baschet si are 1 80 si ceva iar celalalt are 17 ani si cand era in clasa a8a a fost mic de statura dar de cand s-a dus la liceu sa apucat de baschet si trage la sala si sa inaltat eu fac 15 ani si cand eram pe clasele mai mici de exemplu pe clasa a 5a eram cat acel baiat dar acum este cu un cap mai mare ca mine eu am 1 65 dare el are 1 77sau poate mai mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inalta volei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai innoata vara dar iarna ce face?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basketball

| adelina_9815 a răspuns:

poti face handbal e foarte bun pentru a te inalta